Promocje

Promocje

Uruchom Alerty 24 - wygraj voucher do sklepu empik.com i smyk.com

Uruchom pakiet Alerty24 MAXI lub Alerty24 Moje Pieniądze dla firm, otrzymuj bieżące informacje o swoim koncie.

Promocja doładowań Orange „Lato”

Jesteś abonentem taryfy na kartę w Orange lub abonentem sieci Orange korzystającym z oferty Mix? Wyślij SMS o treści LATO 815, doładuj telefon kwotą 25 zł, a uzyskasz kod uprawniający do pobrania darmowego audiobooka - 1 z 5 tytułów na www.audioteka.orange.pl

Odbierz puszkę PEPSI gratis! Wystarczy, że dokonasz płatności zbliżeniowych kartą Visa!

Lubisz codziennie przeglądać prasę? Teraz będzie to jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze!

Wystarczy dokonać transakcji zbliżeniowej kartą Visa w jednym z 870 saloników prasowych Kolporter w okresie od 1 do 31 lipca, aby otrzymać gratis puszkę Pepsi

2 x Więcej na konto! Już od 25.05.2012 r.

Zapraszamy do udziału w nowej promocji T-Mobile przeznaczonej dla użytkowników „Tak Tak - T-Mobile na kartę” oraz „Tak Tak”. Oferta polega na możliwości otrzymania od Operatora bonusa po każdym doładowaniu konta, będącego równowartością kwoty dokonanego doładowania.

Odbierz nawet 1000 punktów wraz z 12-miesięczną Lokatą Swobodnie Zarabiającą

Szukasz atrakcyjnie oprocentowanych lokat, ale jednocześnie zależy Ci na swobodzie ewentualnej wypłaty? Załóż 12-miesięczną Lokatę Swobodnie Zarabiającą lub 12-miesięczną Lokatę Swobodnie Zarabiającą – nowe środki (zwane dalej Lokatą) do 31 lipca, a otrzymasz nawet 1000 punktów PAYBACK.

Odbierz stylowe słuchawki!!!

Tylko teraz masz niepowtarzalną okazję stać się właścicielem STYLOWYCH SŁUCHAWEK. Wystarczy, że do 31.08.2012 r. podpiszesz umowę konta <30 wraz z kartą MasterCard PAYBACK Multi i usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 oraz będziesz płacić kartą za zakupy.

Więcej okazji na punkty Payback

Do 13.05.2012 możesz zdobyć punkty za twoją aktywność w BZWBK24! Punkty dostajesz między innymi za doładowania (50 punktów za każde 50 zł wartości doładowania GSM) i Przelew24 z rachunku karty kredytowej (50 punktów za każde 150 złotych wartości transakcji).

Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodami!

Konkurs ten skierowany jest dla klientów BZ WBK, którzy są posiadaczami głównej karty kredytowej i w okresie trwania konkursu spełnią warunki konkursu

Jeszcze więcej zniżek i rabatów w sieci - specjalnie dla posiadaczy kart Visa!

Visa Europe specjalnie dla Państwa przygotowała nowy serwis internetowy z wieloma interesującymi rabatami dla posiadaczy kart Visa.

Promocja i Loteria „Wielkie Pole Nagród” w Tak Tak T-Mobile.

W promocji „Wielkie Pole Nagród” każde, nawet najmniejsze doładowanie to nagroda. Loteria „Wielkie Pole Nagród” to szanse na jeszcze większe nagrody. Im wyższe doładowanie tym większa szansa na zdobycie nagrody głównej.

Promocja i loteria „Sięgaj po więcej” w Heyah

Doładuj konto w Heyah i weź udział w promocji „Sięgaj po więcej”. Każde doładowanie to nagroda.

Zapłać zbliżeniowo w Żabce i Freshmarket, zbieraj znaczki i odbierz maskotki BIG HEADZ!

Jeżeli chcesz zostać posiadaczem maskotki Big Headz wystarczy, że zapłacisz zbliżeniowo kartą Visa w sklepach Żabka lub Freshmarket za min. 12zł, następnie otrzymasz znaczek do przyklejenia na specjalną kartę kolekcjonerską. Zbierz 80 takich znaczków i odbierz jedną z sześciu maskotek afrykańskich Big Headz.

Nawigacja na komórkę - NaviExpert dla klientów BZ WBK

NaviExpert jest nowoczesnym systemem nawigacyjnym typu Premium. Poza wszystkimi funkcjami dostępnymi w tradycyjnych nawigacjach wykorzystuje szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Kup abonament NaviPlan 24h za 3 zł, a po zakończeniu okresu promocyjnego, przedłuż abonament o 12 lub 24 miesiące i otrzymaj dodatkowe 6 miesięcy abonamentu gratis. Za nawigację NaviExpert można zapłacić przy pomocy systemu szybkich płatności Przelew24.

Podziel się ze znajomymi

zamknijlub powiadom znajomych przez e-mail

Wyślij