UrbanCard Prepaid - Szczegóły

Zakodujesz bilet na karcie

Bilet Wrocławskiej Komunikacji Zbiorowej można zakodować na karcie UrbanCard Prepaid w punkcie sprzedaży lub w automacie biletowym płacąc gotówką lub kartą.

Doładowujesz jak chcesz

Karta z doładowaniem UrbanCard Prepaid nie posiada z góry określonej wartości. Dzięki temu masz większą swobodę - sam decydujesz kiedy i na jaką kwotę doładować kartę. Maksymalna wartość środków na karcie nie może przekroczyć 500 zł.

Pełna kontrola

Masz większą kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Dokładne informacje o saldzie karty oraz o dostępnych środkach uzyskasz:

 • po zarejestrowaniu karty on-line, w serwisie prepaid.bzwbk.pl, tutaj sprawdzisz historię operacji na karcie, a w przypadku podejrzenia, że ktoś mógł wejść w posiadanie numeru PIN Twojej karty dokonasz jego zmiany
 • w każdym bankomacie BZ WBK, wydrukujesz tam również zestawienie ostatnich 10 transakcji.
 • wysyłając odpowiednią wiadomość SMS możesz łatwo i szybko sprawdzić dostępne środki lub listę 5 ostatnich transakcji, zawsze kiedy tego potrzebujesz. Format SMS-a określony jest w Zasadach korzystania z karty.
 • w każdej chwili (24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu) możesz także zadzwonić na Infolinię dla kart prepaid gdzie: doradcy udzielą Ci informacji o:
  • uzyskasz informację o dostępnych środkach na karcie
  • uzyskasz informację o historii operacji karty
  • odblokujesz PIN do karty
  • uzyskasz podstawowe informacje o kartach prepaid będących w ofercie BZ WBK

Nr Infolinii

1 9999

Swoboda zarządzania

Aby korzystać z Karty Visa doładowaniem Premium, jaką jest UrbanCard Prepaid, nie musisz posiadać konta w BZ WBK. Karta jest na okaziciela. Możesz ją doładowywać dowolną ilość razy do końca okresu jej ważności. Kartą zapłacisz za transakcje na całym świecie - wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty płatnicze, także w internecie. Wypłacisz nią również gotówkę z bankomatu.

Bezpieczeństwo

Korzystanie z karty jest bezpieczne. Nie musisz nosić przy sobie gotówki. Zyskujesz pewność wykorzystania tylko tych kwot, jakimi doładowana została karta.

W przypadku utraty karty konieczne jest niezwłoczne zgłoszenie tego faktu do Banku. Zwrot pozostałych na karcie środków możesz zrealizować w każdym oddziale BZ WBK na podstawie dokumentu („Card-carriera”) z którym karta została wydana.

Karta z doładowaniem stanowi bezpieczną formę płatności w punktach handlowo usługowych oraz płatności „na odległość”.

Rabaty w sklepach internetowych

Jako posiadacz karty wydanej przez BZ WBK masz dostęp do wyjątkowych ofert w wybranych sklepach internetowych. Codziennie możesz otrzymać w nich zniżki sięgające kilkudziesięciu procent. Ofertę sklepów znajdziesz w serwisie WystarczySieć.

Podziel się ze znajomymi

zamknijlub powiadom znajomych przez e-mail

Wyślij